• Światowy serwis JOTI

Tutaj znajdziesz wszelkie informacje dotyczące JOTI w różnych językach. Od roku 2009 informacje znajdujące się pod zakłądką polski będą dostępne w tym serwisie.
  • Czat Internetowy ZHP

Łatwa i prosta w obsłudze platforma do szybkiego dostępu do kanału #polish na serwerach IRC Scoutlink'a
  • Światowa rejestracja JOTI

Baza danych zawierająca zgłoszenia od wszystkich osób uczestniczących w JOTI. Każda zarejestrowana grupa na JOTI ma możliwość prowadzenia swojego włąsnego Webloga, na którym może umieszczać relacje z przebiegu JOTI, zdjęcia oraz swoje wiadomości do innych (np. zaproszenia do odwiedzenia strony www).
  • Forum dyskusyjne JOTI

Internetowe forum dyskusyjne związane z JOTI. Forum jest umiejscowione na forum.zhp.pl.
  • Scoutlink

Serwis Ogólnoświatowej Organizacji Pozarządowej zajmującej się wspieraniem internetowej komunikacji między skautkami i skautami. Scoutlink udostępnia serwery IRC wykorzystywane podczas m.in. JOTI.

Aby skorzystać z link'a prosimy o kliknięcie odpowiedniego odnośnika w menu po prawej stronie.